top of page

FOTOGRAFIA

Nasze fotografie doskonale nadają się do przygotowania materiałów reklamowych oraz informacji medialnych. Znakomicie wyróżniają także sklepy internetowe oraz firmowe strony www. Wykonując zdjęcia dla naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości sprzętu fotograficznego oraz specjalistycznego oświetlenia studyjnego. Angażujemy także nasze doświadczenie i pasję, aby nasi Klienci za każdym razem otrzymywali najlepsze zdjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 

PRODUKTOWA, WIZERUNKOWA, KORPORACYJNA

Wiemy, że profesjonalne fotografie są ważnym elementem pozytywnego wizerunku. Chcemy pomóc w jego kształtowaniu i zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę fotograficzną. Specjalizujemy się w tworzeniu efektownych zdjęć fotografii produktowej, fotografii wnętrz oraz fotoreportaży z różnego rodzaju wydarzeń. Nasze fotografie doskonale nadają się do przygotowania materiałów reklamowych oraz informacji medialnych. Znakomicie wyróżniają także sklepy internetowe oraz firmowe strony www. Lubimy działać, projektować, fotografować i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

MOBILNE STUIDIO FOTOGRAFICZNE

Profesjonalne zdjęcia mogą powstawać na terenie całego kraju, w dowolnym miejscu i czasie. Nasze mobilne studio zaaranżujemy tam gdzie będzie to potrzebne. Wykonamy fotografie produktów, zdjęcia we wnętrzach firmowych. Zrealizujemy sesję w plenerze, przygotujemy fotoreportaże. Nas nie trzeba szukać! To my odnajdziemy Państwa bo chcemy by z naszych usług korzystało się jak najwygodniej.

 

 

PACKSHOT - fotografia produktowa Packshot to profesjonalne, przygotowane w celach komercyjnych lub informacyjnych zdjęcie produktu. Packshot to inaczej fotografia produktowa, wykonywana w warunkach studyjnych,

przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu fotograficznego oraz dodatkowo retuszowana i szparowana w programie graficznym, wszystko po to żeby zapewnić klientowi maksymalnie wierne odwzorowanie kolorów,

cech i szczegółów produktu.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Wykonujemy zdjęcia na zlecenie przedsiębiorstw, zarówno we własnym studio, jak i w siedzibie klienta. Nasze fotografie są publikowane na stronach internetowych, folderach i innych materiałach reklamowych. Obsługujemy imprezy firmowe, targi oraz wszelkie inne przedsięwzięcia. Z jednakowym zaangażowaniem pracujemy na rzecz wielooddziałowych korporacji i małych firm budujących dopiero swój wizerunek.


 

Wykonamy gotowe do publikacji:

 • packshoty

 • aranżacje

 • zdjęcia wnętrz, budynków, ogrodów

 • fotografie dzieł sztuki

 • reportaże z imprez firmowych, eventów, targów itp.

 • portrety kadry

 • inne fotografie reklamowe

 


Organizujemy sesje w studio i plenerze. Zrealizujemy niemal każdy pomysł. Służymy również własna kreatywnością, akcesoriami, różnymi tłami i dostatecznie dużą ilością miejsca. Możemy również zabrać swój sprzęt przyjechać do Państwa lub w wybrane miejsce plenerowe. Zapraszamy pojedyncze osoby, pary, rodziny, dzieci, kobiety w ciąży, zwierzęta, osoby chcące zrobić własne portfolio i wszystkich zainteresowanych.

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI / KULINARIA

LOOKBOOK, FASHION

USŁUGI Z ZAKRESU FOTOGRAFOWANIA:

 • fotografia reklamowa - aranżacja towarów handlowych i konfekcji, żywności i innych obiektów wyroby przemysłu maszynowego, urządzenia, narzędzia, instalacje technologiczne

 • wyroby przemysłu spożywczego i chemicznego, produkty, opakowania

 • fotografia małych przedmiotów - wyroby jubilerskie i inne detale

 • obiekty architektoniczne, obiekty przemysłowe, architektura wnętrz

 • dokumentacja imprez, dokumentacja budowlana, dokumentacja procesów technologicznych

 • cyfrowa obróbka obrazu

bottom of page